فروش دستگاه اندازه گیری الکترونیکی
خانه / مولتی متر عقربه ای / مولتی متر عقربه ای کوچک با قیمتی ارزان برای استفاده های شخصی

مولتی متر عقربه ای کوچک با قیمتی ارزان برای استفاده های شخصی

مولتی متر یا همان آوو متر وسیله ای برای اندازه گیری کمیت های مختلف الکتریکی از قبیل ولتاژ، ظرفیت خازنی، شدت جریان و مقاومت الکتریکی و غیره است. این دستگاه شامل دو نوع آنالوگ یا همان عقربه ای و دیجیتال می باشد که مصرف نوع دیجیتال امروزه بیشتر است، اما هنوز هم در بسیاری کارگاه و تعمیرگاه های برق از مولتی متر عقربه ای کوچک در جاهای نه چندان حرفه ای و تخصصی و اکثرا مصارف شخصی استفاده می شود.
شما می توانید در صورت نیاز شخصی به این دستگاه و نداشتن تجربه کار با آن، با یک جستجوی ساده در فضای مجازی نحوه استفاده از آن را فرا بگیرید. 

مولتی متر عقربه ای کوچک با قیمتی ارزان برای استفاده های شخصی

مشخصات فنی مولتی متر های عقربه ای

مشخصات فنی مولتی متر های عقربه ایاین نوع مولتی متر معمولا از تعدادی خطوط مدرج و عقربه ای متحرک در صفحه نمایش خود تشکیل شده و شامل یک سلکتور، یک پتانسیومتر، تعدادی ترمینال برای اتصال و سیم های رابط است. هنگام خرید مولتی متر عقربه ای باید به مشخصات فنی این دستگاه که عبارتند از:

  • رنج ولتاژ AC
  • رنج ولتاز DC
  • رنج جریان
  • رنج مقاومت
  • نوع منبع تغذیه

توجه کافی داشته باشید و با آگاهی کامل از ویژگی های نوع مرغوب و ممتاز آن، مولتی متر ارزان و باکیفیت تهیه فرمایید. فروشندگان معتبر در این زمینه با نمایش محصولات خود در سایت های اینترنتی و ذکر دقیق تمامی مشخصات فنی آن از قبیل آنچه گفته شد، فعالیت می نمایند. در این زمینه سایت های خارجی نیز با بیان ویژگی های دقیق برند های موجود سعی در آگاه کردن خریداران این دستگاه و کمک به آن ها دارند.  

انواع مولتی متر های عقربه ای موجود در بازار

انواع مولتی متر های عقربه ای موجود در بازاردر بازار تعداد زیادی از فروشندگان مولتی متر عقربه ای ارزان در حال فعالیت اند که البته شما برای تهیه این دستگاه می بایست با جستجوی فراوان در فروشگاه ها سعی در یافتن بهترین کیفیت نوع دلخواه خود داشته باشید. توجه داشته باشید که مولتی متر های موجود در بازار تماما وارداتی بوده و برندهای سازنده آن معمولا کشور ژاپن یا کشورهای اروپایی می باشند که راهنمای استفاده از این دستگاه را نیز ارائه می دهند.
این نوع مولتی متر به تنهایی انواع بسیار متعددی دارد که هرکدام کاربرد خاص خود را دارند و شما باید با توجه به نیازتان نوع مدنظر خود را یافته و خریداری نمایید.

فروشندگان مولتی متر های عقربه ای ارزان

فروشندگان مولتی متر های عقربه ای ارزاندر بازار امروزی، یافتن مکانی معتبر برای فروش مولتی متر عقربه ای ارزان، کار دشواری شده و علی رغم پایین بودن میزان تقاضا، با توجه به روی کار آمدن نوع دیجیتال، پیدا کردن آن با قیمت مناسب نیازمند تحقیق و جستجوی زیادی است. البته باید توجه داشت که همیشه قیمت پایین و ارزان یک محصول، ممکن است کیفیت نامطلوبی را به همراه داشته باشد که خوشایند نیست و باید نکاتی را هنگام خرید، برای دست یابی به محصول موردنیازتان در بهترین شرایط و کیفیت مورد توجه قرار دهید.
با این وجود اما، هنوز هم فروشگاه های اینترنتی برندهای معتبر و شناخته شده ای از این محصول را با قیمت های مناسب عرضه می کنند و اغلبشان دفترچه راهنمای مولتی متر عقربه ای خریداری شده را نیز در اختیار مشتریان خود قرار می دهند. پس ناامید نشده و به تحقیق و جستجوی خود ادامه دهید.

قیمت انواع مولتی متر های عقربه ای موجود در بازار

قیمت انواع مولتی متر های عقربه ای موجود در بازارهمانطور که گفته شد، حتی در بازار موجود نیز یافتن نوع باکیفیت و ارزان مولتی متر عقربه ای غیرممکن نبوده و نمایندگان فروش این دستگاه با فعالیت خود در این زمینه سعی در راضی نگه داشتن مشتریان خود خواهند داشت. طبق جستجویی که در سایت های معتبر و مختلف انجام شده، رنج قیمت این دستگاه متفاوت بوده و بسته به کارایی و کیفیتی که دارند، تا قیمت های بسیار بالا نیز به فروش می رسند. 
پس نباید فراموش کنید که هنگام خربد، عوامل مختلفی از قبیل نیاز های خود، میزان بودجه، میزان استفاده تان و غیره را در نظر بگیرید تا از خرید خود رضایت کاملی داشته باشید. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 0912972671
پست الکترونیکی: RodikoElectronic@gmail.com

مطلب پیشنهادی

بازار خرید مولتی متر عقربه ای

در آزمایشگاه ها ، کارخانجات و کارگاه های مختلف از ابزار های مختلفی به منظور سنجش کمیت های مختلف استفاده می شود. مولتی متر عقربه ای یکی از این ابزار ها می باشد که در مقیاس های مختلف و برای کاربردهای گوناگون در بازار ، خرید و فروش می گردند. این وسیله ی الکتریکی ، ابزاری برای اندازه گیری است که توانایی اندازه گیری کمیت های الکتریکی ولتاژ ، جریان و مقدار اهمی مقاومت را دارا می باشد. بعضی از مولتی متر ها می توانند فرکانس سیگنال متناوب و ظرفیت خازن را نیز اندازه بگیرند و همچنین به وسیله آن ها می توان پایه های دیود ها و ترانزیستور ها را تشخیص داده و به سالم و یا معیوب بودن آنها پی برد . از دیگر کاربرد های مولتی متر این  تست اتصال های مدار را می توان نام برد.

پاسخی بگذارید