فروش دستگاه اندازه گیری الکترونیکی
خانه / وات متر / مرکز فروش وات متر رادیویی

مرکز فروش وات متر رادیویی

وات مترها از جمله وسایل بسیار کاربردی برای تعمیرکاران وسایل الکترونیکی و مهندسان به شمار می رود. وات متر رادیویی از جمله انواع مختلف این نوع از دستگاه اندازه گیری الکتریکی است.

وات متر رادیوی را شرکت های گوناگونی تولید می کنند. این نوع از دستگاه را می توان از فروشگاه های مختلف در شهرهای متفاوت خریداری کرد و مورد استفاده قرار داد.

وات مترها ها را می توان به دو گونه تقسیم بندی کرد:

 • وات متر رادیویی دیجیتال
 • وات متر رادیویی آنالوگ

وارت مترهای دیجیتال نوع پیشرفته هستند که در سال های گذشته تولید می شوند. این نوع از وات مترها از دقت بالایی برخوردار می باشند. وات مترهای دیجیتالی دارای یک صفحه نمایشگر هستند که روی آن اعدادی نوشته می شود. 

اما وات مترهای رادیویی آنالوگ نوع قدیمی می باشند. به این نوع از دستگاه ها، عقربه ای هم می گویند که به دلیل عرقبه داخل آن است که بر روی شماره ها نشانه می رود و اعداد را نشان می دهد. 

مرکز فروش وات متر رادیویی

نمایندگی فروش وات متر در تهران

نمایندگی فروش وات متر در تهراننمایندگی فروش وات متر در تهران و سایر شهرها وجود دارد. شما می توانید از شعبات وات مترها که شرکتهای مختلفی آن ها را تولید و روانه بازار می کنند، قیمت وات متر رادیویی را جویا شوید و در همین حال خرید وات متر رادیویی را انجام دهید. 

نمایندگی های شرکت ها کار اصلی شان را می توان این گونه بررسی کرد:

 1. در کار پخش محصولات شرکت هستند.
 2. در کار تبلیغات و بازاریابی می باشند.
 3. خدمات پس از فروش را انجام می دهند.
 4. تعمیرات را می پذیرند.
 5. و … 

نمایندگی های شرکت های گوناگون را می توان در شهرهیا مختلف و از بازارهای فروش دستگاهای اندازه گیری الکتریکی پیدا کرد. فروش وات متر رادیویی به صورت عمده و جزئی از سوی همین نمایندگیها انجام میپذیرد. 

صادر کننده انواع وات متر رادیویی

صادر کننده انواع وات متر رادیوییشرکت های گوناگونی در حال تولید انواع مختلفی از وات مترهای رادیویی هستند. آنان وات متر رادیویی با کیفییت را تولید می کنند. 

این شرکت ها برای این که سود بیشتری به دست آورند، محصولات خود را به کشورهای متفاوتی ارسال می نمایند. محصولات این شرکت ها بیشتر به کشورهای همسایه مانند:

 • عراق
 • افغانستان
 • ارمنستان
 • آذربایجان
 • کشورهای حوزه خلیج فارس
 • و …

صادر می شود. در کنار شرکت های صادر کننده، خود کارخانه ها نیز در کار صادرات هستند. آنان انواع مختلفی از محصولات خود را پس از تولید، به کشورهای مختلف در بسته بندی های گوناگون صادر می کنند. صادرات کالاهای مختلف باعث ارز آوری می شود و این در شرایط کنونی برای کشورمان سودمند است. 

فروشگاه اینترنتی وات متر رادیویی

فروشگاه اینترنتی وات متر رادیوییهمیشه گزینه ای مناسب برای خرید وجود داشته. امروزه خرید کردن کالا بسیار ساده شده است. شما در حالیکه روی مبل نشسته اید و به کار روزانه تان می پردازید، می توانید با برداشتن موبایل خود را وارد شدن به اینترنت، هر نوع کالایی را که خواسته باشید، خریداری کنید.

فروشگاه های متعدد اینترنتی وات متر رادیویی را هم عرضه می کینند. با سر زدن به این فروشگاه ها می توانید به آسانی یک وات متر خوب و کاربردی خریداری کنید. 

خرید از فروشگاه های اینترنتی مزایایی مختلفی دارد که عبارتند از:

 • خرید آسان
 • تحویل به دم در منزل
 • تحویل در اسرع وقت و زمان تعیین شده 
 • ضمانت کالا
 • صرفه جویی در وقت
 • تنوع
 • قیمت ارزان 

خرید وات متر رادیویی دست دوم هم و وات متر رادیویی ارزان از اینترنت قابل خرید است.

آموزش نحوه کار وات متر رادیویی

آموزش نحوه کار وات متر رادیوییبرای این که نحوه کار وات متر را یاد بگیرید، بهتر است به افرادی که در این حوزه تخصص دارند. مراجعه کنید. 

همان گونه که گفته شد، وات مترها انواع مختلفی دارند که کار با آنها فرق می کند. نحوه کار با دستگاه آنالوگ یک جور است و کار با دستگاه دیجیتال طور دیگری. این دستگاه ها هر کدام مدل های گوناگونی دارند. ولی بهترین راه برای اندازه گیری دقیق و این که سیمی را قطع نکرده باشید، استفاده از وات متر کلمپی می باشد. 

شما سیم را در میان کلمپ قرار می دهید و دستگاه خیلی ساده اندازه جریان انرژی را برای تان نشان می دهد. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 0912972671
پست الکترونیکی: RodikoElectronic@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید