فروش دستگاه اندازه گیری الکترونیکی
خانه / مولتی متر عقربه ای / قیمت انواع مولتی متر عقربه ای وارداتی در بازار

قیمت انواع مولتی متر عقربه ای وارداتی در بازار

یکی از ابزارهای کاربردی که بصورت وسیع در صنعت برق مورد استفاده قرار می گیرد مولتی مترها هستند. مولتی متر یا آوومتر برای اندازه گیری و سنجش کمیت های گوناگون الکتریکی در قطعات و دستگاه های برقی و الکتریکی کاربرد دارند. مولتی مترها به دو صورت آنالوگ و دیجیتال تولید می شوند و قابلیت ها و آپشن های متفاوتی دارند. مهندسان برق و فعالان صنعت برق و الکترونیک مانند تعمیرکاران بنا به نیاز و بودجه خود اقدام به خرید انواع مختلف این ابزار می نمایند. مولتی متر آنالوگ یا همان مولتی مترهای عقربه ای از نظر اقتصادی به صرفه تر هستند. قیمت انواع مولتی متر عقربه ای وارداتی در بازار با توجه به کیفیت و برند آن متفاوت است. 

قیمت انواع مولتی متر عقربه ای وارداتی در بازار

بررسی قیمت انواع مولتی متر های عقربه ای در کشور های سازنده

بررسی قیمت انواع مولتی متر های عقربه ای در کشور های سازندهقیمت مولتی متر ویکتور با توجه به فاکتورهای مختلفی تعیین می گردد. بررسی قیمت انواع مولتی مترهای عقربه ای در کشورهای سازنده توسط فروشندگان و صاحبان تجربه در این زمینه انجام می گیرد و سایت های مرتبط با لوازم و تجهیزات برق و الکترونیک مقایسه قیمت های انواع محصولات الکترونیک را اطلاع رسانی می نمایند. همانطور که از نام این نوع مولتی مترها پیداست مولتی مترهای آنالوگ دارای یک صفحه نمایش حاوی عقربه و اعداد هستند و ساختار سلکتور و  ترمینال ها در این نوع آووامتر مانند مولتی متر دیجیتال است. قیمت انواع مولتی متر آنالوگ با توجه به برند، کیفیت و طراحی بدنه و آپشن ها متفاوت است.

لیست قیمت مولتی متر های عقربه ای وارداتی

لیست قیمت مولتی متر های عقربه ای وارداتیمولتی مترهای عقربه ای به صورت وسیع از کشورهای مبدأ از طریق گمرکات قانونی و مراکز بازرگانی وارد کشور ما می شوند. شرکت های چینی، ژاپنی و تایوانی عمده شرکت های معتبر آسیایی هستند که سابقه ای طولانی در تولید ابزارها و تجهیزات الکترونیک دارند و مولتی مترهای آنالوگ این شرکت ها نیز از عملکرد و طراحی مناسب و در عین حال قیمت ارزانی برخوردار است. برای اطلاع از لیست قیمت مولتی مترهای عقربه ای وارداتی مانند قیمت مولتی متر کیوریتسو و قیمت مولتی متر عقربه ای هیوکی علاوه بر مراجعه به مراکز و نمایندگی فروش مولتی متر آنالوگ می توان از طریق سایت های معتبر فروشگاهی که به صورت آنلاین مشغول به فعالیت هستند اقدام نمود. عموم این پایگاه های اینترنتی اطلاعات به روزی در اختیار مصرف کنندگان و خریداران قرار می دهند. 

بهترین برند های وارداتی مولتی متر عقربه ای

بهترین برند های وارداتی مولتی متر عقربه ایبرندها وشرکت های تولیدی بسیاری در سطح جهان با بهره گیری از دانش روز، به کارگیری ماشین آلات مرغوب و متریال با کیفیت تولید تجهیزات الکترونیک و از جمله مولتی مترها را عهده دار هستند. از میان برندهای مطرح جهانی برخی برندهای آسیایی در عین تولید محصولاتی کارا، با کیفیت و دارای طراحی اصولی از قیمت مناسبی برخوردار هستند. قیمت این محصولات در کشورهای مبدأ و سازنده بسیار ارزان است و خرید عمده از این کشورها به صرفه تر از تولید محصول در داخل کشور است. از جمله بهترین برندهای وارداتی مولتی متر عقربه ای می توان ویکتور، هیوکی و کیوریتسو را نام برد. 

چند نکته در مورد واردات مولتی متر های عقربه ای

چند نکته در مورد واردات مولتی متر های عقربه ایبرای خرید و واردات انواع تجهیزات الکترونیک باید موارد را در نظر داشت. به عنوان راهنمای خرید مولتی متر چند نکته در مورد واردات مولتی مترهای عقربه ای را یادآور می شویم:

  • مولتی مترهای عقربه ای به دلیل قیمت اقتصادی دارای مصرف کنندگان بیشتری هستند. برای مصرف کنندگان خانگی و تعمیرکاران خرید این نوع مولتی متر بیشتر کارایی دارد. به همین در هنگام خرید این محصول از کشور مبدا باید به آپشن های موجود در دستگاه توجه نمود.
  • کیفیت عقربه و بدنه در این دستگاه ها بسیار مهم است چرا که ابزاری کاربردی هستند که بصورت مداوم مورد استفاده قرار می گیرند. عموم مولتی مترهای آنالوگ از بدنه ای پلاستیکی و مقاوم برخوردارند که دوام آن بسیار بالا است.
  • رنج اندازه گیری این دستگاه در هنگام خرید آن باید مورد توجه قرار گیرد.
  • اندازه صفحه نمایش این ابزار در زمان خرید باید در نظر گرفته شود. 
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 0912972671
پست الکترونیکی: RodikoElectronic@gmail.com

مطلب پیشنهادی

بازار خرید مولتی متر عقربه ای

در آزمایشگاه ها ، کارخانجات و کارگاه های مختلف از ابزار های مختلفی به منظور سنجش کمیت های مختلف استفاده می شود. مولتی متر عقربه ای یکی از این ابزار ها می باشد که در مقیاس های مختلف و برای کاربردهای گوناگون در بازار ، خرید و فروش می گردند. این وسیله ی الکتریکی ، ابزاری برای اندازه گیری است که توانایی اندازه گیری کمیت های الکتریکی ولتاژ ، جریان و مقدار اهمی مقاومت را دارا می باشد. بعضی از مولتی متر ها می توانند فرکانس سیگنال متناوب و ظرفیت خازن را نیز اندازه بگیرند و همچنین به وسیله آن ها می توان پایه های دیود ها و ترانزیستور ها را تشخیص داده و به سالم و یا معیوب بودن آنها پی برد . از دیگر کاربرد های مولتی متر این  تست اتصال های مدار را می توان نام برد.

دیدگاهتان را بنویسید