فروش دستگاه اندازه گیری الکترونیکی
خانه / آمپرمتر دیجیتال / خرید مولتی متر دیجیتال در سایت بازار قطعات الکترونیک | فروش فوق العاده

خرید مولتی متر دیجیتال در سایت بازار قطعات الکترونیک | فروش فوق العاده

خرید مولتی متر دیجیتال در سایت بازار قطعات الکترونیک از نرخ قیمتی ارزان تر برخوردار بوده که همراه با ضمانت کمی و کیفی به خریداران عرضه می گردد. این نمونه از وسیله اندازه گیری در ابعاد مناسب ساخته می شود.

همانطور که در مطالب پیشین به این مطلب اشاره شد، مولتی متر در دو قالب و شکل کلی دیجیتال و آنالوگ تولید و پخش می شود.

این دستگاه از قابلیت اندازه گیری بسیار دقیقی برخوردار بوده که برای سنجش جریانات مختلف برق و ولتاژ، قابلیت استفاده را دارد.

مولتی متر دیجیتال همانگونه که از نامش پیداست از جمله نمونه های پیشرفته به شمار می رود که به جای عقربه از صفحه بزرگ و خوانا نمایشی برخوردار است.

خرید مولتی متر دیجیتال در سایت بازار قطعات الکترونیک به دلیل تنوع عالی که شامل می گردد از لیست قیمتی ارزان بهره می برد.

انواع مولتی مترهایی که از طراحی دیجیتال برخوردارند، دقت مناسب و لازم را به افراد مبتدی و حرفه ای به نمایش می گذارند.

این مدل از لوازم سنجش که برای اندازه گیری ولتاژ، جریان، مقاومت برق به کار گرفته می شود از محدوده وسیعی نیز در دامنه برخوردار هستند. بهترین ان مولتی متر دیجیتال GPS 176 است

برای کار با مولتی متر دیجیتال توجه به نکاتی ضروری است , برای اندازه گیری شدت جریان باید دستگاه را به طور سری در مدار قرار داد. برای اندازه گیری اختلاف پتانسیل بایددستگاه را به طور موازی بین دو نقطه از مدار قرار داد. هنگام اندازه گیری مقاومت لازم است جریان برق را قطع کنیم. چون ممکن است به دستگاه آسیب می رسد. دستگاه را با احتیاط جا به جا می کنیم و از وارد آمدن ضربه به آن و یا سقوط دستگاه جلوگیری می نماییم.پیچ تنظیم صفر دستگاه را نباید دستکاری کرد، زیرا این بخش از دستگاهخیلی حساس است و ممکن است فنر مربوط به آن قطع و دستگاه خراب شود. همیشههنگام اندازه گیری کمیت ها کلید سلکتور را روی بیشترین درجه قرار می دهیم و در صورت لزوم به تدریج آن را کاهش می دهیم تا به دستگاه لطمه ای وارد نشود.حتی الامکان کلید سلکتور را در جهت حرکت عقربه های ساعت می چرخانیم، به علاوه چرخاندن سریع کلید سلکتور برای دستگاه خالی از ضرر نیست.  

خرید مولتی متر دیجیتال در سایت

خرید مولتی متر دیجیتال در سایت بازار قطعات الکترونیک با در نظر گرفتن موارد زیر انجام می گیرد:

 • ابعاد دستگاه
 • قابلیت های اندازه گیری مولتی متر و دامنه مربوط به آن
 • توجه به وزن و قالب
 • در نظر داشتن دامنه جریانات مختلف برق اعم از AC و DC

مولتی متر با صفحه نمایش بزرگ

بازار انواع مولتی متر دیجیتال

بازار انواع مولتی متر دیجیتال به تازگی در سایت های داخلی و حتی بین المللی نیز فعال شده است.

این عمل باعث خواهد شد:

 • افراد بیشتری با این دستگاه آشنایی پیدا کنند
 • نحوه عملکرد دستگاه را به درستی شناسایی کنند
 • به بررسی قیمت ها بپردازند
 • اتخاذ تصمیم را برای خریداران آسان تر نماید

مولتی متر دیجیتال با پراب

سایت دستگاه مولتی متر دیجیتال

شیوه عملکرد دستگاه مولتی متر دیجیتال در سایت اغلب در سنجش موارد زیر معنا پیدا می کند:

 • گستره یابی اتوماتیک
 • تست و ظرفیت خازن
 • تست دیود
 • دارای منبع تغذیه مناسب
 • صفحه نمایش خوانا
 • از تداوم قابل شنیدن برخوردار باشد

منبع: قطعات الکترونیکی

خرید مولتی متر دیجیتال در سایت بازار قطعات الکترونیک | فروش فوق العاده

مشخصات مولتی متر DEC-890G

مشخصات مولتی متر DEC-890G

مولتی متر DEC-890G

مولتی متردیجیتال اتورنج سلکتوریAC،DC مدل
dec 890g کارخانه DEC جزء یکی از کاربردی ترین و اصلی ترین تجهیزات دقیق تست و اندازه گیری جهت تعمیرات، تولید و راه اندازی در آموزشگاه ها،آزمایشگاه ها، صنایع کارخانجات، کارگاه های تولیدی و تعمیرگاه ها ی برق و الکترونیک محسوب میشود و از طریق آن میتوان ولتاژ، جریان ، مقاومت الکتریکی، ظرفیت خازنی،فرکانس و دما را اندازه گیری نمودکه مجموعه راد الکتریک آمادگی خود را جهت ارائه انواع اینگونه تجهیزات از طریق سایت دیجی کالا اعلام میدارد. مواردی را که این دستگاه مورد سنجش و اندازه گیری قرار میدهد به شرح زیر می باشد:

LCD 4000
counts display

Auto/manual
range

Diode
check

Continuity
Buzzer

Transistor
hFE Test

Data Hold

Relative
measurement

Auto
power off

Low
battery display

10 آمپر AC/DC

اندازه‌گیری
میلی آمپر

AC/DC

دماسنج

600 ولت AC/DC

تست
ترانزیستور

سنجش اهم

اندازه‌گیری
فرکانس

(Hz)

 

انواع مولتی متر دیجیتال

انواع مولتی متر دیجیتال

انواع مولتی متر های دیجیتال قادر به اندازه گیری ولتاژ از چند صد میلی ولت تا۱۰۰۰ولت به صورت خودکار هستند و نیاز به تنظیم رنج دستی ندارند، فقط کافیست کاربرجهت انتخاب ولتاژ
AC
رنج یاب را روی قسمت AC و جهت انتخاب ولتاژ DC رنج یاب را روی قسمت DC قرار دهد. همچنین جهت اندازه گیری کمیت های دیگراز جمله مقاومت یا آمپر باید نشانگر رنج را روی قسمت مربوطه قرار دهد. به ایننوع مولتی مترها که به صورت خودکار تنظیم می شوند اتو رنج Auto Range می گویند

مولتی متر
دیجیتال کمیت‌های اندازه گیری شده را به صورت رقم و یا ارقامی‌بر روی صفحه نمایش نشان می‌دهد و معمولاً واحد کمیت اندازه گیری شده را نیز به طریق مناسبی نمایش می‌دهد . در شکل زیر یک نمونه مولتی متر دیجیتالی معمولی قابل حمل نمایش داده شده است . دقت اندازه گیری و همچنین سهولت کار از ویژگی های مهممولتی مترهای دیجیتال می باشد. مولتی متر دیجیتال برای اندازگیری کمیت های الکتریسیته ازقبیل اختلاف پتانسیل یا ولتاژ، مقاومت وجریان طراحی گردیدهو مقادیر اندازه گیری شده را به صورت ارقام روی نمایشگر نشان می‌دهند. دستگاهمولتی متر قابلیت‌های دیگری جهت اندازه گیری میلی آمپر، میکروآمپر، تست خازن،فرکانس، میکروفاراد، تست مقدار دما، تستدیود،  تست اتصال و … را دارا می باشد. درظاهر کلی دستگاه مولتی متر یک صفحه مدرج به همراه یک
selector وجود دارد. همانطور که از اسم آن مشخص استاین دستگاه برای اندازگیری کمیت‌هایی مانند اختلاف پتانیسل، مقاومت وجریان طراحیگردیده و برای استفاده ازselector دستگاه به ترتیب روی واژه‌هایvolt- ohm – amper کمک گرفته می‌شود. روی دسته سلکتور علامتی قرار دارد که بیان کننده دامنه کاری دراندازگیری‌ها می‌باشد. این دستگاه نیز مانند دیگر سیستم ها دو ترمینال آند و کاتد دارد. برای استفاده صحیح از دستگاه بایستی سیم مشکی را به ترمینال منفی و سیم قرمز را به ترمینال مثبت وصل کرد.

مولتی متر انبری

نوع دیگری مولتی متردیجیتالی نیز وجود دارد که در آن علاوه بر امکانات بیان شده، انبری نیز وجود دارد . توسط این انبر می‌توان بدون نیاز به سریکردن مولتی متر با المان مورد نظر درمدار ، جریان گذرنده از آن المانرا اندازه گرفت . اگر سیم حامل جریان متصل به المان مورد نظر را بین انبرهایاین مولتی متر قرار دهیم ، مولتی متر مقدار جریان گذرنده ازسیم و در نتیجه مقدار جریان گذرنده از المان مورد نظر را نمایش می‌دهد . بنابراین متوسط این مولتی متر به راحتی و خیلی سریع می‌توان مقدار جریان را اندازهگرفت . در شکل زیر تصویری از یک مولتی متر دیجیتالی انبری نمایش داده شده است.

 

 مولتی متر
آنالوگ :

درظاهر مولتی متر آنالوگ یا عقربه ای معمولاً از یک صفحه با تعدادی خطوط مدرج ، یک عقربه که می‌تواند روی خطوط مدرج حرکت کند ، یک سلکتور ، تعدادی ترمینال، یک پتانسیومتر تنظیم صفر و دو سیم رابط تشکیل می‌شود نمونه ای از این نوع مولتی متر در شکل زیرنمایش داده شده است .این ابزارها ساختمان ظاهرییک مولتی متر عقربه ای را تشکیل می دهد.

مولتی مترحرفه ای 

از مزایای مولتی مترهای حرفه ای دقت بالا ،پایداری دقت در دراز مدت،پهنای باند وسیع اندازه گیری، امپدانس ورودی بالا،ثبت و نمایش مقادیر اندازه گیری شده یا دیتالاگر Data Logger و قابلیت اتصال به کامپیوتر جهت ذخیره نمود و بررسی مجدد می توان نام برد

 

قیمت مولتی متر دیجیتال FLUKE 87V

قیمت مولتی متر دیجیتال FLUKE 87V

مولتی متر دیجیتال Fluke 87V یک مولتیمتر بسیار دقیق و تخصصی می باشد که برای محیط های سنگین صنعتی کاربرد دارداز ویژگیهای این دستگاه می توان به مد های اندازه گیری،برنامه رفع اشکال یا غیب یابی ،وضوح و دقت اندازه گیری برای حل کردن مشکلات در اندازه گیری موتور درایو ها،اتوماسیونها،توزیع برق و تجهیزات الکترومکانیکی نام برد.عملکرد منحصر به فرد مولتی متر FLUKE 87  اندازه گیری ولتاژ و جریان بر روی درایوموتورهای قابل تنظیم سرعت و دیگر تجهیزات الکتریکی می با شد.وضوح بالا،خط خوانا،دوسطح نمایش با دو چراغ از ویژگی های عمومی دستگاه برای انجام اندازه گیری ها میباشد.

 قیمت ان در بازار 6.650.000 تومان است.

فروش مولتی متر کیوریتسو

فروش مولتی متر کیوریتسو

 مولتی متر کیوریتسو

مجموعه بهین‌ صدر ارائه دهنده دستگاههای اندازه گیری، ابزار دقیق، الکترونیک و ادوات برق صنعتی است. این فروشگاه با متخصصین زبده و با توجه به مشکلات موجود در بازارتهیه ابزار وتجهیزات مهندسی همچون عدم امکان دریافت مشاوره تخصصی، نبود تنوع وامکان مقایسه پیش از انتخاب محصول مناسب، بی ثباتی قیمت، نبود گارانتی کالاهایمشمول گارانتی و تضمین اصل بودن کالا و البته صرف هزینه و زمان طولانی جهت تردد تامرکز شهر در تابستان ۱۳۹۶ با کسب مجوزهای لازم همچون نماد اعتماد الکترونیکی ازمرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت راه اندازی شد.خدماتبهین‌صدرا شامل بررسی، فروش، آموزش، راه اندازی، گارانتی، خدمات پس از فروش ومشاوره رایگان در انتخاب دستگاه مناسب می باشد. این مجموعه افتخار دارد که بااستفاده از تجربه تیم فروش متخصص و با داشتن نمایندگی فروش از کمپانی های معتبر درایران از جمله هیوکی(HIOKI) وکیوریتسو(KYORITSU) ژاپن و مولتی متر کلمبی و  …در خدمت صنایع و جامعه مهندسین کشور باشد.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 0912972671
پست الکترونیکی: RodikoElectronic@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت مولتی متر آنالوگ در نمایندگی ها

مولتی مترها را شرکت های گوناگونی چه در خارج و چه در داخل ایران تولید می کنند. این شرکت ها دستگاه را در دو نوع اصلی یعنی مولتی متر آنالوگ و مولتی متر دیجیتالی تو

دیدگاهتان را بنویسید