رودیکو
خانه / مولتی متر / مولتی متر دیجیتال / خرید مولتی متر دیجیتال با قابلیت اتصال به کامپیوتر

خرید مولتی متر دیجیتال با قابلیت اتصال به کامپیوتر

خرید مولتی متر دیجیتال را شما می توانید به راحتی در سایت قطعات الکترونیک انجام دهید و در وقت و هزینه ی خود صرفه جویی نمایید. جهت اطلاع از قیمت مولتی متر دیجیتال با قابلیت اتصال به کامپیوتر با ما در تماس باشید.

اگر سر و کار شما با برق و همچنین مدارات الکترونیک باشد، نیاز به یک مولتی متر در کنارتان احساس می شود و با توجه به اینکه امروزه تنوع محصولات الکترونیکی زیاد می باشد، انتخاب سخت شده است و نیاز به یک مشاور دراین امر احساس می شود.

بیایید ابتدا بررسی نماییم چند نمونه مولتی متر وجود دارد؟

انواع مولتی متر

  • آنالوگ
  • دیجیتال

مولتی متر عقربه ایمولتی متر دیجیتال

امروزه مولتی متر های آنالوگ یا همان عقربه ای در موارد محدود از جمله آزمایشگاه های الکترونیکی مورد استفاده قرار می گیرند و بدلیل راحتی کار و نحوه استفاده، افراد ترجیح می دهند که بیشتر از مولتی متر های دیجیتال استفاده نمایند. آیا با انواع مولتی متر دیجیتال آشنایی دارید؟

انواع مولتی متر دیجیتال

  • دستی
  • رومیزی
  • جیبی
  • قلمی
  • دیتا لاگر(حافظه دار)
  • تستر قطعات SMD

مولتی متر رومیزیمولتی متر قلمیمولتی متر دیتالاگرمولتی مترSMD

جیبی

این نمونه معمولا با ابعاد ۱۲*80*۱۱۰ میلیمتر ارائه می شوند که به راحتی در جیب جای می گیرد و برای استفاده های دم دستی بسیار مناسب می باشند.

 

قلمی

یک مولتی متر همراه است که برای تست سریع و آسان مدارات الکترونیکی و الکتریکی مورد استفاده است.این دستگاه دارای تمامی امکانات به غیر از تست جریان می باشد.

 

دیتا لاگر(حافظه دار)

این مولتی متر حرفه ای می باشد و جهت اندازه گیری میزان موثر مقادیر و ثبت اطلاعات در حافظه داخلی و انتقال اطلاعات روی کامپیوتر مورد استفاده قرار می گیرد.

 

تستر قطعات SMD

این دستگاه دارای ساختار ظریفی می باشد که جهت تست و اندازه گیری قطعات کوچک SMD مورد استفاده قرار می گیرد.

 

نحوه خرید مولتی متر دیجیتال

شما عزیزان می توانید برای سفارش و خرید این محصول با مجموعه ی ما تماس حاصل بفرمایید.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 0912972671
پست الکترونیکی: RodikoElectronic@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید مولتی متر دیجیتال در سایت بازار قطعات الکترونیک | فروش فوق العاده

خرید مولتی متر دیجیتال در سایت بازار قطعات الکترونیک از نرخ قیمتی ارزان تر برخوردار بوده که همراه با ضمانت کمی و کیفی به خریداران عرضه می گردد. این نمونه از وسیله اندازه گیری در ابعاد مناسب ساخته می شود. همانطور که در مطالب پیشین به این مطلب اشاره شد، مولتی متر در دو قالب و شکل کلی دیجیتال و آنالوگ تولید و پخش می شود. این دستگاه از قابلیت اندازه گیری بسیار دقیقی برخوردار بوده که برای سنجش جریانات مختلف برق و ولتاژ، قابلیت استفاده را دارد. مولتی متر دیجیتال همانگونه که از نامش پیداست از جمله نمونه های پیشرفته به شمار می رود که به جای عقربه از صفحه بزرگ و خوانا نمایشی برخوردار است. خرید مولتی متر دیجیتال در سایت بازار قطعات الکترونیک به دلیل تنوع عالی که شامل می گردد از لیست قیمتی ارزان بهره می برد. انواع مولتی مترهایی که از طراحی دیجیتال برخوردارند، دقت مناسب و لازم را به افراد مبتدی و حرفه ای به نمایش می گذارند. این مدل از لوازم سنجش که برای اندازه گیری ولتاژ، جریان، مقاومت برق به کار گرفته می شود از محدوده وسیعی نیز در دامنه برخوردار هستند. بهترین ان مولتی متر دیجیتال GPS 176 استبرای کار با مولتی متر دیجیتال توجه به نکاتی ضروری است , برای اندازه گیری شدت جریان باید دستگاه را به طور سری در مدار قرار داد. برای اندازه گیری اختلاف پتانسیل باید دستگاه را به طور موازی بین دو نقطه از مدار قرار داد. هنگام اندازه گیری مقاومت لازم است جریان برق را قطع کنیم. چون ممکن است به دستگاه آسیب می رسد. دستگاه را با احتیاط جا به جا می کنیم و از وارد آمدن ضربه به آن و یا سقوط دستگاه جلوگیری می نماییم.پیچ تنظیم صفر دستگاه را نباید دستکاری کرد، زیرا این بخش از دستگاه خیلی حساس است و ممکن است فنر مربوط به آن قطع و دستگاه خراب شود. همیشه هنگام اندازه گیری کمیت ها کلید سلکتور را روی بیشترین درجه قرار می دهیم و در صورت لزوم به تدریج آن را کاهش می دهیم تا به دستگاه لطمه ای وارد نشود.حتی الامکان کلید سلکتور را در جهت حرکت عقربه های ساعت می چرخانیم، به علاوه چرخاندن سریع کلید سلکتور برای دستگاه خالی از ضرر نیست.   خرید مولتی متر دیجیتال در سایت خرید مولتی متر دیجیتال در سایت بازار قطعات الکترونیک با در نظر گرفتن موارد زیر انجام می گیرد: ابعاد دستگاه قابلیت های اندازه گیری مولتی متر و دامنه مربوط به آن توجه به وزن و قالب در نظر داشتن دامنه جریانات مختلف برق اعم از AC و DC بازار انواع مولتی متر دیجیتال بازار انواع مولتی متر دیجیتال به تازگی در سایت های داخلی و حتی بین المللی نیز فعال شده است. این عمل باعث خواهد شد: افراد بیشتری با این دستگاه آشنایی پیدا کنند نحوه عملکرد دستگاه را به درستی شناسایی کنند به بررسی قیمت ها بپردازند اتخاذ تصمیم را برای خریداران آسان تر نماید سایت دستگاه مولتی متر دیجیتال شیوه عملکرد دستگاه مولتی متر دیجیتال در سایت اغلب در سنجش موارد زیر معنا پیدا می کند: گستره یابی اتوماتیک تست و ظرفیت خازن تست دیود دارای منبع تغذیه مناسب صفحه نمایش خوانا از تداوم قابل شنیدن برخوردار باشد منبع: قطعات الکترونیکی