رودیکو
خانه / اسیلوسکوپ / انواع اسیلوسکوپ موجود در بازار ایران

انواع اسیلوسکوپ موجود در بازار ایران

در مهندسی برق جهت برآورد و اندازه گیری انواع سیگنال ها و طول موج ها از دستگاه های متنوعی استفاده می کنند. یکی از این دستگاه ها فانکشن ژنراتور و دستگاهی دیگر به نام سیگنال ژنراتور می باشد. نوعی دیگر از دستگاه ها هستند که مناسب این کار می باشند اما با قابلیت ها و امکانات متفاوت تری که آن ها را اسیلوسکوپ می نامند. اسیلوسکوپ دستگاهی ست که در مهندسی برق و مخابرات و بعضا در پزشکی،  از آن برای اندازه گیری سیگنال ها و امواج برق استفاده می کنند. انواع اسیلوسکوپ موجود در بازار در  دو نوع اسیلوسکوپ آنالوگ و اسیلوسکوپ دیجیتال ساخته شده اند. این اسیلوسکوپ ها را می توان از فروشگاه های لوازم برق و الکترونیکی تهیه و خریداری کرد. 

انواع اسیلوسکوپ موجود در بازار ایران

جدید ترین مدل های اسیلوسکوپ موجود در بازار ایران

جدید ترین مدل های اسیلوسکوپ موجود در بازار ایراناسیلوسکوپ های دیجیتال از جدید ترین مدل های اسیلوسکوپ موجود در بازار ایران می باشند که انواع مختلفی نیز دارند. اسیلوسکوپ های دیجیتال دارای دو نوع اسیلوسکوپ قلمی و تبلتی می باشند که تحول عظیمی را در دنیای اسیلوسکوپ ها ایجاد کرده اند. ویژگی های اسیلوسکوپ های دیجیتال، بسیار زیاد و منحصر به فرد می باشد.

انواع اسکوپ های چینی موجود در بازار

انواع اسکوپ های چینی موجود در بازاراسیلوسکوپ هایی که به صورت اورجینال و اصل نیستند هم در بازار های جهانی به فروش می رسند. این نوع اسیلوسکوپ ها را اسکوپ می نامند که نوع چینی آن ها به مقدار زیادی در بازار ها موجود هستند. انواع اسکوپ های چینی در بازار با قیمت های کمتری از اسیلوسکوپ های شرکت های تولید کننده به مشتریان عرضه می شوند. با آنکه این دستگاه ها اصل نیستند اما کار ما را راه می اندازند. اسکوپ ها کپی شده اسیلوسکوپ ها هستند که کارخانجات چینی با خریداری فرمول ساخت اسیلوسکوپ از کشور های غربی تولید کننده اسیلوسکوپ اصل، اقدام به تولید اسکوپ می کنند که همان خاصیت و ویژگی های اسیلوسکوپ ها را دارند ولی با قیمتی ارزان تر. به طور کلی به افرادی که قصد خرید اسیلوسکوپ ارزان دارند پیشنهاد می شود که انواع اسکوپ ها را خریداری کنند اما باید به این نکته توجه کنند که برای چه کاری و برای چه مدت می خواهند از اسیلوسکوپ اسکوپ استفاده کنند. اگر سطح کارتان بسیار بالاست و دقت و کیفیت بالایی نیاز است، اسیلوسکوپ های اورجینال بهترین گزینه می باشند. ولی اگر برای کار هایی در سطح پایین و مدت زمان محدود می خواهید اسیلوسکوپ خریداری کنید، نیازی نیست هزینه های گزاف بابت اسیلوسکوپ های اصل و اورجینال دهید. همان اسکوپ ها می توانند به میزان قابل توجهی کار شما را راه بیاندازند. برای خرید اسکوپ ها نیز نیازی نیست که به یک مرکز فروش لوازم الکترونیکی و برقی مراجعه کنید، سایت ها و فروشگاه های اینترنتی زیادی هستند که انواع اسیلوسکوپ ها و اسکوپ ها را با قیمت های مناسب به مشتریان و خریداران اسکوپ عرضه می کنند، با مراجع به این سایت ها در مدتی کوتاه صاحب یک دستگاه اسکوپ شوید.

قیمت انواع اسیلوسکوپ های آنالوگ

قیمت انواع اسیلوسکوپ های آنالوگیکی از انواع اسیلوسکوپ با دقت بالا، اسیلوسکوپ های آنالوگ می باشند. اسیلوسکوپ های آنالوگ سال ها قبل از انواع اسیلوسکوپ دیجیتال ساخته شده و مورد مصرف قرار می گرفتند  اما امروزه به دلیل دقت بالایی که این نوع دستگاه ها دارند، هنوز محبوبیت خود را از دست نداده اند و برخی ارگان ها که کارشان با انواع دستگاه اسیلوسکوپ می باشد، خرید اسلوسکوپ آنالوگ را ترجیح می دهند اما قیمت این دستگاه ها به مراتب کمتر از قیمت نوع دیجیتال می باشد و دلیل آن نیز امکانات زیادی ست که درون دستگاه های دیجیتال تعبیه شده اند و آنالوگ ها فاقد آن امتیاز ها می باشند.

برند های معتبر در ساخت اسیلوسکوپ

برند های معتبر در ساخت اسیلوسکوپبرخی شرکت ها در دنیا وجود دارند که دستگاه های اسیلوسکوپ فوق العاده از نظر امکانات و قابلیت تولید و روانه بازار جهانی کرده اند. برند های معتبر در ساخت اسیلوسکوپ معمولا برند های خارجی می باشند که به نوبه خود خدای اسیلوسکوپ هستند چرا که از نظر قدرت و دقت در سطح بسیار بالایی می باشند و همچنین از نظر تنوع و کارایی نیز در نوع خود بی نظیر می باشند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 0912972671
پست الکترونیکی: RodikoElectronic@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش اسیلوسکوپ دیجیتال استوک در تهران

اسیلوسکوپ ها دستگاه های تخصصی هستند که دارای انواع مختلفی می باشند و از آن ها برای اندازه گیری امواج الکتریکی استفاده می شود. اسیلوسکوپ دیجیتال جدید ترین نوع اس

پاسخی بگذارید